Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojra Pornografike Me Yje.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojra Pornografike Me Yje Për Fansat E Këqinj Të Trilogjisë

Porno parody industry gjithmonë ka qenë në lulëzim. Që kur doli blloku i parë buster dhe vizatimet popullore, njerëzit nisën të imagjinojnë të gjithë personazhet seksi nga historitë në skenarë të ndryshëm kink. Por para se të vinte interneti për të na sjellë gjithë këtë porno, burrat duhet të ishin të kënaqur nga imagjinata e tyre vetëm. Kur pornoja mori me të vërtetë kontrollin e internetit, komuniteti i rritur doli me rregullin 34, që thotë se "nëse ekziston, ka porno të tij". S'ka rëndësi çfarë trilogjie apo saga jote e preferuar është, ka shumë filma pornografik., Dhe je më me fat nëse saga jote e preferuar është Lufta E Yjeve.

Luftërat e yjeve janë një nga historitë më popullore të kohërave tona, dhe për shkak të kësaj, ka shumë porno prej saj. Ajo nisi edhe nga fillimi i viteve 2000, kur njerëzit nga e gjithë bota po ndanin tifoz e bënë eroticën me të gjithë personazhet nga universi I Luftrave Të Yjeve, duke shtuar ndonjëherë veten në histori. Pastaj pati disa projekte të guximshme nga rrjetet kryesore të pornos që po nisnin filma porno parodie të episodeve Më të fundit Të Luftrave Të Yjeve në ditën që botimet origjinale ishin projektuar së pari në kinema., Dhe kur artisti i pavarur filloi të hynte në platforma dhe pajisje për t'i ndihmuar të krijoheshin, ata filluan të nxirrnin punë erotike me të njëjtën temë. Por mesatari më i mirë për paroditë erotike është ende loja seksuale, dhe ne ia dedikuam të gjithë këtë vend Lojrave Pornografike Të Yjeve.

Luaj Të Gjitha Lojrat E Pornos Së Yjeve Që Kanë Rëndësi

Paroditë e lojës porno për Luftërat E Yjeve filluan të shfaqen në fund të viteve 2000 dhe në fillim të 2010-tës. Por sapo teknologjia e lojës seksuale HTML5 doli në treg, filluam të shihnim lojra shumë më të mira rreth ueb-it. Ne ia dedikuam këtë vend krejtësisht lojrave HTML5, sepse ato ia vlejnë të luajnë dhe Flash do të ndërpriten nga transmetuesit kryesorë duke filluar nga viti 2021. Dhe lojrat që kemi janë shumë më argëtuese. Grafikat janë të mahnitshme., Ju të dy keni personazhe hiper realistë që duken tamam si vajzat nga filmat origjinalë, dhe videolojra apo personazhe të stilit vizatimor që ndihen reale nga mënyra se si lëvizin dhe ndërveprojnë.

Këto lojra gjithashtu vijnë me më shumë histori. Ka shumë dialog dhe skenarë origjinalë seksi në universin E Luftrave Të Yjeve. Dhe më e rëndësishmja,ka shumë lojëra të lira. Nuk është më vetëm pikë-dhe-klik me imazhe statike. Është veprim i vërtetë seksi me kaq shumë mundësi. Mund të shijosh të gjitha llojet e lidhjeve seksuale në këto lojra. Është një lojë solo, një në një aksion, seksi lesbike me shumë lodra dhe madje edhe banda E Yjeve Të Luftrave. Disa lojëra vijnë edhe me skena aksioni në të cilat duhet të fluturosh me anije hapësinore dhe të luftosh klonët., Gjithashtu, mund të jesh i sigurt se do të gjesh shumë lojra në Të cilat zoçkat E Luftës Së yjeve po masturbohen me dorezën e sejbërsave të dritës.

E Gjithë Lufta E Yjeve Saga U Kthye Në Lojra Pornoje

Lojrat seksuale TË HTML5 goditën internetin në Të njëjtën kohë Të Luftrave Të Yjeve: U lirua Forca E Zgjuar. Kjo do të thotë se shumica e lojrave në vendin tonë po vijnë me brezin e ri të personazheve. Sidoqoftë, kush nuk do të pallohej me Rein. Nëse mendon për këtë, si personazh, ajo është më e mira për paroditë. Ajo e ka atë ndjenjë të vajzës që do të kishte Një Olnyfan ose do të fillonte një karrierë porno. Në të njëjtën kohë, sa më shumë personazhe të zinj aktualë si Fini dhe Lando Kalrisian po ngrenë truallin e përsosur për zhvilluesit e lojrave seksuale për të përfshirë shumë skena të seksit të BBC në lojrat e tyre.

Megjithatë, shumë zhvillues qëndruan besnikë ndaj klasikëve dhe dolën me lojra pas historive nga trilogjitë e mëparshme, me personazhet në ato filma. Ju do të palloheni me personazhe të modeluar sipas Natali Portman në rolin E Padme Amidala, dhe sigurisht, çfarë lloj koleksioni Pornografikësh Të Luftës Me Yje do të ishte nëse nuk do të kishim të paktën dy lojra në të cilat mund të gëzonit ikonën E Princërve Skllevër Leia në të gjitha llojet e skenave të seksit, duke përfshirë ATO TË BDSM-së. Ajo që po mundohem të them është se koleksioni ynë i pornove ndjek Të gjithë sagën E Luftrave Të Yjeve., Dhe Lojrat tona më të mira që kemi. Ata vijnë me grafikat e fundit dhe lojrat zhytëse.

Luaj Lojëra Seksi Të Yjeve Falas Në Shfletuesin Tënd

Arsyeja për të cilën jemi kaq të lumtur të njoftojmë se koleksioni ynë paraqet lojëra HTML5 është që t'ju bëjmë të ditur se kemi grafikat më të mira të disponueshme, por gjithashtu që lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje. HTML5 është kompatibël me një platformë të madhe. Pavarësisht nëse je në kompjuter, telefon apo pllakë, mund të shtypësh butonin e lojës dhe të shijosh disa lojëra të pista direkt në shfletuesin tënd. Në të njëjtën kohë, të gjitha lojërat tona janë të lira, dhe ti nuk do të kufizohesh nga asgjë kur do të luash me to., Ne nuk ju kërkojmë të bashkoheni në faqen tonë ose të na jepni informacione personale për të verifikuar se ju jeni në moshë ligjore. Ne vetëm duam që ti të më premtosh se ti je mbi 18 vjeç dhe je gati për tu nisur.

Ne bëjmë disa reklama në vendin tonë, sepse kështu i mbajmë të gjitha lojrat të lira. Por reklamat janë 100% të sigurta, jo të mërzitshme, dhe ne reklamojmë gjëra në të cilat besojmë. Do të gjesh reklama për vajzat e kamerave të lojtarëve në vendin tonë, jo Për Milf të famshëm afër teje që duan të të pallojnë. Duke e thënë këtë, ti di gjithçka për projektin tonë të ri. Mund të vish me ne dhe të shijosh Të gjitha Fantazitë E Yjeve të këqij që ke në mendje. Po merr pornot E Yjeve nga një vend që di gjithçka për Luftërat E Yjeve.

Luaj Falas Tani